NewsImage139

У цій статті ти дізнаєшся, як подорожувати автобусом  комфортно і що робити, щоб вранці бути бодрячком.

 

Плюси нічного переїзду

Так, тут все правильно написано. У нічного переїзду є свої плюси, і деякі з них навіть плюсіща. Давай розбиратися:

- Тур з нічними переїздами коштує набагато дешевше туру без них. Адже кожна ночівля в готелі — це плюс 30-40 євро до вартості поїздки.

- Є своя романтика в тому, щоб зустріти ранок в новому місці. Ось ввечері ти ще гуляєш в Амстері, а вранці вже снідаєш в Парижі. Круто так?

- Неважливо вночі чи вдень, дорога залишається дорогою. Ось тільки в першому варіанті ти спиш, так що час пролітає непомітно, а в другому — плюєш в стелю. Так собі перспектива.

- За однакову кількість днів в турі з нічними переїздами ти побачиш в два рази більше, ніж в турі без них. Як так? Формула проста: спиш в автобусі → проводиш цілий день в новому місті, або спиш в готелі → цілий день в дорозі → проводиш тільки вечір в новому місті.

Ех, спасибі, що ви є, нічні переїзди!

 

Де сісти, щоб відчувати себе у своїй тарілці

Уяви, що автобус розділений на три частини: початок, середина, кінець. Якщо ми скажемо, що в кінці зазвичай гучніше й веселіше, а на початку тихіше і спокійніше, яку частину ти вибереш? Обов’язково маякни про своє побажання менеджеру.

Пам’ятай, якщо тобі потрібен простір для ніг — попроси посадити тебе біля проходу. Навряд чи у віконця ти зможеш розтягнутися на весь зріст.

 

Як заснути, щоб сон пішов як по маслу

Ми зібрали найзручніші пози для сну в автобусі. Бери на озброєння і будеш спати всю ніч (так-так, це можливо!).

Поза «Звичайна»

Ніжки знизу, плечики зверху. Підмости собі подушку під голову, трохи розклади крісло. І все! На пару годин точно вистачить, а потім переходь до наступної пози. Спати в одній-єдиній точно не вийде.

 

Поза «Личинка»

Максимально відкинь спинку сидіння. Тільки постарайся не прищемити сидячого позаду. Лягай на бочок, і підтягни коліна до грудей. Вітаємо! Ти в своєму безпечному коконі і ще деякий час можеш солодко поспати.

 

Поза «Я сплю»

Зіприся лобом на спинку переднього сидіння. Тільки підмости подушку або щось подібне, щоб не набити шишку. Люди можуть подумати, що з тобою не все добре, але яка різниця, якщо правда зручно?

 

Поза «Коліна догори»

Спустися трохи нижче і обіпрись колінами на переднє сидіння. Тільки обережно, якщо положення спинки несподівано зміниться, є ризик опинитися притиснутим до своїх же колін. Тоді доведеться або голосно кричати, або згадувати усі гімнастичні прийоми, щоб вибратися.

 

Поза «Половинки»

Сміливо налагоджуй зв’язки зі своїм сусідом / сусідкою в автобусі (якщо потрібно пусти в хід алкоголь). І вуаля! Вночі можна покласти на нього / неї свої ноги, голову, руку, плече, тут вже наскільки вистачить фантазії і ваших відносин.

 

Поза «Як удома»

Це топ із усіх лайфхаків. Візьми в тур карімат і сядь в кінець автобуса. Коли всі почнуть засинати, ти не соромся і постели його у проході між сидіннями. Ліжечко готове! Радимо трішки випити для хоробрості і познайомитися з попутчиками навколо, щоб вони, у разі чого, не соромилися переступати через твоє ложе на нічних зупинках.

 

Що взяти, щоб не ритися у валізі

 

Ми не зупинимося нагадувати: бери з собою в автобус ковдру, подушку-підголівник, беруші і маску для сну — за це потім спасибі скажеш.

 

Одягайся так, щоб тобі було зручно і їхати, і спати. Наприклад, спортивний костюм, футболка, кросівки. До речі, цей варіант відмінно виручає при зміні температури. Буде жарко — знімеш кофту, а якщо холодно — накриєшся ковдрою.

 

Захопи змінні шкарпетки. Без взуття, звичайно, спати зручніше. Але ти ж розумієш, не варто забувати і про свіже повітря.

 

Міні-косметичка і аптечка теж не завадять. Адже в турі ми повинні залишатися і красивими, і здоровими.

Тільки не набирай з собою тонни ковбаси, сиру, яєць та інших продуктів тваринного походження. У крайньому випадку тільки те, що можеш з’їсти до кордону. Краще запасись снеками у вигляді печенюшок, горіхів і протеїнових батончиків.

 

Телефон, павербанк, навушники і документи — це те, що повинно бути під рукою завжди. Тут багато писати не будемо.

 

Усім легких нічних переїздів!

 

Джерело: eurotrips

 

Автобусні тури з нічними переїздами та без Ви завжди зможете запросити у наших менеджерів, працюємо з самими надійними операторами України.

 

+38 096 211 08 05 viber/telegram

назад