NewsImage144

             Все про туристичне страхування або скупий платить двічі!
  Разом із купівлею пакетного туру турист отримує стандартну страховку. В нюансах страхування більшість "плаває". І кожен хоче зекономити якихось 100-200 гривень, маючи упевненість що з ним на відпочинку нічого не станеться. 
  На жаль, деякі туристи вважають страхування другорядним і тому обирають собі та своїй родині найдешевший варіант. Але при цьому як ніколи спрацьовує прислів'я про скупого, який платить двічі.
  Дуже часто травма, отримана навіть під час катання на лижах чи простого спортивного тренування чи змагання,  може перетворитися на справжню катастрофу для сімейного бюджету, адже звичайна дешева страховка цього не покриває.
  Ще один важливий фактор – наявність франшизи. Це сума, яку турист при настанні страхового випадку повинен буде заплатити самостійно. Вартість страховки з франшизою менше, але якість гірша.

  Хороший договір медичного страхування туриста коштує всього 500 грн. на 7 днів, але  включає:

 

 ​1. страхування медичних витрат: амбулаторне і стаціонарне лікування; стоматологічна допомога; медичні перевезення; репатріація; ритуальні послуги; виплати у випадках, що сталися внаслідок акогольного чи наркотичного сп'яніння; виплати внаслідок терактів (підтвердили останні події). Розмір  страхової суми 30 тис. євро/доларів США
2.  страхування від нещасного випадку (смерті) в розмірі 30 тис.грн. 
3. страхування фінансових ризиків (від невиїзду внаслідок хвороби, запізнення на рейс, псування майна, участь у судовому засідані) в розмірі 25 тис.грн.
4.  добровільне медичне страхування (долікування в Україні) в розмірі 10 тис.грн.

 Оберіть якісну програму захисту вашої сім'ї і ви разом з вашим турагентом матимете спокійний відпочинок!

  Подбайте про себе завчасно!

  Надсилайте нам запит на почтуinfo@sunnytravel.kiev.ua

назад