NewsImage178

Грузія, Греція та Чорногорія в планують розпочати туристичний сезон з 1 липня!


Європейські країни поступово послаблюють карантинні обмеження, а деякі з них вже готуються до відкриття туристичного сезону. Урядовці країн оголошують плани по відновленню туристичної галузі і найсерйозніші наміри відкрити кордони з 1 липня має Грузія. Також з липня приймати туристів сподіваються Чорногорія і Греція.


Грузія


Грузія планує відновити внутрішній туризм з 15 червня 2020 року, а кордони для іноземних туристів країна має відкрити вже з 1 липня 2020 року. Про це повідомив прем’єр-міністр Грузії Георгій Гахарія.

“Ми зробимо це шляхом створення безпечних коридорів на сухопутних кордонах із сусідніми країнами, а також шляхом створення можливостей для безпечних коридорів з точки зору двосторонніх переговорів з країнами, які представляють для нас туристичний інтерес. Ці переговори вже почалися”, – сказав Гахарія.

Прем’єр-міністр повідомив, що країна вже має позитивний досвід роботи готельних комплексів під час карантину, також можливо будуть створені так звані «безпечні зони» в Гудаурі, Саірме, Цкалтубо, Абастумани та Боржомі.

Грузинська національна адміністрація туризму розіслала лист, в якому вказано, що 1 липня планується відкриття кордонів для туристів, – повідомляє avianews.com.


Інформацію про відкриття кордонів для туристів також підтвердила міністр економіки Грузії Натія Турнава на брифінгу в Тбілісі 11 травня.

Влада Грузії очікує відновлення внутрішнього туризму з середини травня, цьому посприяють зняті заборони на в’їзд і виїзд з Тбілісі з 11 травня, в Руставі і Гардабані – з 14 травня, в Марнеулі – з 18 травня.

З 11 травня також знімуть обмеження на роботу всіх виробництв. Відкриються і магазини, у яких є вхід з вулиці (за винятком магазинів взуття та одягу). Гахарія також заявив, що Грузія стане однією з перших країн, яка відкриє кордони для туристів.

 


Греція


Відкриття туристичного сезону у Греції заплановане на 1 липня і влада підготувала детальний план обережного перезавантаження туристичного сектора на тлі пандемії, – повідомляє CNN та Ekathimerini.

Національна організація охорони здоров’я та Міністерство туризму Греції створили план, який передбачає суворі правила для закладів громадського харчування, пляжів, готелів та інших місць розміщення туристів, а також поромів та інших видів транспорту.

Працівники готельних комплексів зобов’язані пройти інструктаж щодо забезпечення належної дистанції, а також вміти вчасно реагувати у випадку підозри на інфекцію. Також регулярно дезінфікуватимуть місця загального користування.

Обов’язковим є носіння маски у будь-якому транспорті, готелях та інших туристичних місцях як мінімум до 15 червня.

Уряд Греції також розглядає варіант прийому туристів тільки в тому випадку, якщо вони пройшли тест на коронавірус, і отримали негативний результат. Туристам також хочуть вимірювати температуру після прибуття. У разі появи симптомів хвороби у туристів їх перемістять на карантин.

 

Чорногорія


Прем’єр-міністр Душко Маркович заявив, що його країна вже у найближчі тижні планує почати підготовку до туристичного сезону, пише La Libre.

За словами Марковича, країна готується почати свій туристичний сезон вже найближчими тижнями. При цьому уряд просуває Чорногорію як країну, де немає загрози коронавірусу. Раніше уряд країни повідомляв, що старт сезону планується з 1 липня.

Передусім Маркович розраховує на туристів із сусідніх Сербії та Боснії.

Чорногорія в найближчі тижні може повністю побороти коронавірус. Станом на сьогодні в країні зафіксовано 324 випадки зараження, 294 людини вже вилікувалися і в країні залишився 21 хворий. Нові випадки не фіксують кілька днів.

назад