NewsImage182

Оновлені правила в’їзду в Дубай (ОАЕ) та Єгипет!


ОАЕ та Єгипет частково змінили правила в’їзду для туристів. Дубай буде приймати тести зі значно більшого переліку лабораторій. Єгипет не буде вимагати тести для туристів, що прилітають чартерними рейсами з України, але обмежить пересування між регіонами країни.

ОАЕ (Дубай)
Дубай відновив прийом іноземних туристів з 7 липня, за умови пред’явлення негативного ПЛР тесту. З кінця липня Дубай почав вимагати тести лише з обмеженого переліку лабораторій.

Тепер же, Дубай знову дозволив приліт з тестами, зробленими у будь-якій сертифікованій лабораторії в Україні. Перелік лабораторій.

Правила для туристів, які подорожують в Дубай
Перед бронюванням рейсу:

Подбайте про отримання негативного результату тесту на коронавірус COVID-19. Ви повинні пред’явити роздруковану копію вашого негативного результату ПЛР-тесту на COVID-19 англійською або арабською мовою під час реєстрації, щоб бути допущеними на рейс.

!!!Цифрові копії на мобільному телефони не приймаються.


Всі пасажири, які подорожують в Дубай і здійснюють пересадку в Дубаї, повинні мати негативний результат тесту ПЛР на COVID-19. Результат цього тесту повинен бути виданий не пізніше ніж за 96 годин до вильоту. Діти у віці до 12 років і пасажири з інвалідністю від середнього до тяжкого ступеня не підлягають тестуванню.


Подбайте про наявність відповідної міжнародної медичної страховки.


Перед мандрівкою в Дубай:

Роздрукуйте і заповніть форму декларації про стан здоров’я, що підтверджує, що за станом здоров’я ви можете зробити переліт і у вас є туристична страховка, чинна в ОАЕ. Ця форма повинна бути передана в Управління охорони здоров’я Дубая після прибуття Дубай.
Роздрукуйте і заповніть форму, яка підтверджує, що ви завантажили додаток COVID-19 DXB (App Store чи Google Play) будете дотримуватися самоізоляції і превентивних заходів для обмеження поширення COVID-19. Ця форма повинна бути передана в Управління охорони здоров’я Дубая після прибуття Дубай.


Іноземні туристи по прибуттю у Дубай повітряним транспортом повинні відповідати всім вимогам встановленим для в’їзду в ОАЕ. Після прибуття всі пасажири будуть проходити процедуру вимірювання температури тіла. Якщо вона виявиться підвищеною, мандрівника буде чекати повторне тестування на коронавірус. У разі позитивного результату тесту туристи повинні ізолюватися на 14 днів за свій рахунок в обсерваторі, виділеному державою.

назад