NewsImage145

Творчий ґаджет у салон літака, який урізноманітнить вашу подорож!
У цей час, коли майже весь світ на карантині, а новини лише про коронавірус, ми хочемо поділитись з вами яскравим і цікавим творчим винаходом від Danielle Baskin, який урізноманітнить ваше перебування в салоні літака.

Гадаю, ви ще не бачили нічого подібного – кольорова плівка, яка перетворює ілюмінатор в салоні літака в чудовий вітраж.

Можливо, ви звикли бачити вітраж у церкві чи стародавньому замку, але чому б не помилуватися ним у салоні літака?

Danielle Baskin на своїй сторінці у фейсбук описує свій задум як бажання створити штучні вітражі для вікон літаків, щоб пасажири могли  насолоджуватися м’яким світлом під час читання книжки, дрімання чи молитви.

Ці наклейки також можуть урізноманітнити рутинне перебування у салоні літака або просто відволікти ваші думки.

Ця кольорова гнучка плівка не містить клею, тому ви можете легко чіпляти та знімати її з вікна. Також вона захищає від мікробів, які можуть бути на вікнах, що доволі актуально! Плівка багаторазового використання, її можна мити водою з милом чи обробляти дезінфікуючими засобами, вона легко скручується для транспортування.

Оскільки розміри ілюмінаторів у моделях літаків відрізняються, на вибір були створені декілька плівок в різних варіантах, щоб ви могли використати їх у різних авіаційних салонах. Отже, існують варіанти для таких літаків:

Airbus A330
Airbus A350
Boeing 707-767
Boeing 777X
Boeing 787


Ціна плівок доволі висока – від $25 до $50 за штуку, купити їх можна на сайті magicalsuperstore.com. Якщо ви часто літаєте і вам подобаються кольорові вітражі, для вас є спеціальна пропозиція за зниженою ціною у $100 – комплект з трьох плівок для Airbus A330, Boeing 707-767 та Boeing 787.

Такий продукт є доволі незвичним і тому може бути популярним, але невідомо як відреагують авіакомпанії на такий декор їхніх салонів літаків, та пасажири, що сидітимуть поруч :) Звісно, щоб з’ясувати реакцію інших, потрібно як мінімум дочекатися відновлення авіасполучення.

назад